Generátor dusíka Nitrogen 120C

Rozmery (cm): 185 x 75 x 182

Hmotnosť (kg): 1000

Požiadavky na napájanie: 110 – 240 VAC/50 Hz - 150 W

Prietok dusíka: až do 60,27 m3 / h v závislosti od tlaku stlačeného vzduchu a požadovanej čistoty dusíka

Čistota dusíka: od 95 % až do 99,999 %

Tlak stlačeného vzduchu: od 6,5 až do 10 bar(g)

Tlak dusíka: do 9 bar(g)

Generátor dusíka Nitrogen 120C

Konštrukčné usporiadanie NitroGEN - Veľké skriňové modely:

Modely skriňových generátorov Nitrogen 30 až 150 sú určené pre výrobu dusíka v objeme do 60 Nm3 / h podľa dodávané čistoty a nájdu využitie v stredne veľkých výrobných aplikáciách. V tomto rozsahu je rad generátorov Nitrogen dodávaná s celým radom unikátnych benefitov: ploché výrobné veže v niekoľkých pároch, každý s vlastným ventilovým systémom pre maximálnu stabilitu výkonu, integrovaný stĺpec s aktívnym uhlím ako ochranný prvok pred kontamináciou separačného sita. A rovnako ako na ostatných modeloch radu Nitrogen aj tu nájdete extrémne kvalitný CMS, špičkové ventily SMC, mnoho regulačných prvkov a riadenie pomocou PLC značky Omron.

Hlavné benefity generátorov NitroGEN

Nízký vzduchový faktor = nízka spotreba vzduchu

Na generátoroch Nitrogen sú použité výhradne excelentné molekulárnej sita, ktoré zabezpečujú čo najefektívnejšie separáciu dusíka. Pri čistote 99,99% je na výrobu 1 Nm3 dusíka potrebné iba 4,45Nm3 stlačeného vzduchu. Tento údaj priamo súvisí s výrobnou cenou dusíka a ovplyvňuje výrazne prevádzkové náklady počas užívania generátoru.

Úspora na inštaláciu s veľkými modely

Modely generátorov Nitrogen nie sú akokoľvek obmedzené výrobnou kapacitou. Nie je preto potrebné inštalovať niekoľko menších generátorov, ale iba jedno väčšie zariadenia. Generátory o výkonoch rádovo nad 50 Nm3 / h sú navyše konštruované ako individuálne výkonové modely a sú vyrobené presne "na mieru" požadovanú spotrebu dusíku.

Zníženie prevádzkových nákladov až o 20%

Vďaka kondenzačnej sušičce Molekulární sitá použitá na generátoroch Nitrogen sú extrémne odolná a umožňujú použiť stlačený vzduch zbavený vlhkosti na úroveň tlakového rosného bodu +3 ° C bežnou kondenzačný sušičkou namiesto požiadavke na adsorpčné sušičku. Adsorpčná sušička je niekoľkonásobne drahšie ako kondenzačné a navyše spotrebuje bežne okolo 20% vstupného vzduchu na regeneráciu výrobných veží, čím rastú požiadavky na veľkosť kompresora a hlavne na cenu vyrábaného dusíku.

Záruka 10 rokov na výkon generátoru

Akoi jediní na trhu poskytujeme záruku 10 rokov na výkonnosť generátora a to vďaka kvalitnému molekulárnemu sitku a špeciálnej konštrukcii. Výrobné stĺpce sú vybavené plochými vekami, ktoré umožňujú pri výrobe molekulárne sito stlačiť tak, aby pri prevádzke nedochádzalo k odieraniu granúl sita, vzniku prázdnych miest a poklesu výkonu.

Úsporný VARIO PSA systém

Sysadvance ako prvá firma na trhu predstavila v roku 2015 úsporný systém VARIO PSA. Výroba dusíka generátorom závisí najmä od dvoch faktorov - prietoku vzduchu a času kontaktu vzduchu s molekulárnym sitom. Oba koeficienty sú na bežných PSA generátoroch pevne nastavené a v okamihu, keď je spotreba dusíka nižšia, dochádza k jeho výrobe s vyššou čistotou, čo vedie k zbytočnému rastu spotreby vzduchu. Nový systém VARIO PSA umožňuje variabilne meniť dodávané množstvo o príslušné čistote a ušetriť výrazne na spotrebe vzduchu v okamihoch, kedy je potrebné menej dusíku.

Minimální údržba

Údržba na generátoroch Nitrogen prakticky neexistuje. Všetky údržbárske úkony sú obmedzené na kontrolu čistoty, prietoku a tesnosti každých 6 mesiacov. Molekulárna sito je extrémne kvalitný a v spojení s konštrukciou výrobných stĺpcov s plochými vekami nedochádza k jeho úbytku a potrebe ho meniť či dopĺňať. Na generátoroch Nitrogen sú iba značkové ventily ASCO alebo SMC s životnosťou miliónov pracovných cyklov tj. okolo 10 rokov

 

Prospekt generátorov dusíka Sysadvance v PDF:

Generátory duska výroba dusíka

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie