Realizácie na klúč

Dodávka generátorov a vyvíjačov dusíka a kyslíka na mieru

Dodávka generátorov a vyvíjačov dusíka a kyslíka na mieru Výstavba stanice na výrobu dusíku a kyslíku zo stlačeného vzduchu je proces, ktorý si vyžaduje odborníkov. Ak si netrúfate sami, nechajte to na nás. Zabezpečíme pre vás všetko od A po Z. Prvým krokom je príprava, tvorba technickej a projektovej dokumentácie, prípadne aj meranie spotreby stlačeného vzduchu. Nasleduje dodávka jednotlivých komponentov a montáž, vrátane elektromontáže alebo stavebných úprav. V poslednej fáze zariadenie uvedieme do prevádzky a zaškolíme obsluhu. Celým procesom Vás budú sprevádzať špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami. Netrápte sa s technológiami zbytočne sami a zverte výstavbu stanice na kľúč do našich rúk. Kontaktujte nás na tel. č. 0908 528 437 alebo e-mailom na info@compressedgas.sk

Čítajte viac...

Zákazkové, konštrukčné a technologické riešenia, ponúkané služby

Systém Vario PSA - úsporné riešenie výroby dusíku

U štandardných verzií PSA-generátorov dochádza k pravidelnému striedaniu výroby v jednotlivých vežiach po vopred nastavenom času z výroby a to bez ohľadu na profil spotreby. Pri každom prepnutí veží dôjde k odtlakovanie jednej z veží, ktoré sa prejavuje ako energetická strata. Firma SYSADVANCE prichádza na trh s revolučným úsporným systémom VARIO PSA, ktorý je určený pre aplikácie s nerovnomerným odberom dusíka pri ktorých možno dosiahnuť úspory na elimináciu zbytočného odtlakovanie.

Čítajte viac...

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie