COMPRESSED GAS s.r.o.

Informácie o našej spoločnosti

Generátory dusíku a kyslíkuSpoločnosť COMPRESSED GAS s.r.o. vznikla v roku 2007. Pri jej zrode stáli dvaja zakladatelia, ktorí do firmy priniesli bohaté 12-ročné skúsenosti v oblasti predaja a servisu techniky na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Vďaka profesionálnemu prístupu naša spoločnosť rýchlo rástla. Stali sme sa spoľahlivým partnerom mnohých zákazníkov, a keďže sme im vždy vychádzali v ústrety, naše činnosti sa neustále rozširovali. V roku 2009 sme otvorili veľkosklad a e-shop. V roku 2013 sme už mali vlastné firemné priestory.

Čítajte viac...

Čo všetko pre Vás vieme urobiť?

Čo všetko pre Vás vieme urobiť? Špecializujeme sa najmä na dodávky, montáž, inštaláciu, opravy a servis generátorov dusíka a kyslíka, kompresorov, dúchadiel, vývev a sušičov stlačeného vzduchu. Zabezpečujeme tiež opravu opravy a servis generátorov dusíka a kyslíka, klimatizácii, chladiarenských zariadení, tepelných čerpadiel, filtrov, chillerov a všetkých zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Zameriavame sa aj na príslušenstvo. Klientom vieme dodať protihlukové kryty pre kompresory, dúchadlá, kompresorové a chladiace stanice.

Čítajte viac...

Nielen produkty, ale aj služby

Nielen produkty, ale aj služby Vieme, že dodaním produktu naša práca nekončí. Klientom poskytujeme najmä komplexné služby v oblasti výroby a úpravy stlačeného dusíku a kyslíku, tlakového vzduchu, vzduchotechniky, chladenia vody a kvapalín, pneudopravy, riadiacich systémov kompresorových staníc a staníc chladenia. Aby mali všetko pod jednou strechou. Taktiež dodávame kompresorové stanice na kľúč. V prípade potreby zabezpečíme vypracovanie projektov a projektovej dokumentácie. Pre individuálnych zákazníkov tu máme aj ďalšie doplnkové služby ako servis, prenájom, požičovňa, second hand, opravy, revízie, údržba, merania spotreby stlačeného vzduchu, či technické poradenstvo.

Čítajte viac...

Prihlásenie