COMPRESSED GAS s.r.o.

generatory dusika cena generator dusika predaj eshop

Nielen produkty, ale aj služby

Nielen produkty, ale aj služby Vieme, že dodaním produktu naša práca nekončí. Klientom poskytujeme najmä komplexné služby v oblasti výroby a úpravy stlačeného dusíku a kyslíku, tlakového vzduchu, vzduchotechniky, chladenia vody a kvapalín, pneudopravy, riadiacich systémov kompresorových staníc a staníc chladenia. Aby mali všetko pod jednou strechou. Taktiež dodávame kompresorové stanice na kľúč. V prípade potreby zabezpečíme vypracovanie projektov a projektovej dokumentácie. Pre individuálnych zákazníkov tu máme aj ďalšie doplnkové služby ako servis, prenájom, požičovňa, second hand, opravy, revízie, údržba, merania spotreby stlačeného vzduchu, či technické poradenstvo.

Čítajte viac...

Čo všetko pre Vás vieme urobiť?

Čo všetko pre Vás vieme urobiť? Špecializujeme sa najmä na dodávky, montáž, inštaláciu, opravy a servis generátorov dusíka a kyslíka, kompresorov, dúchadiel, vývev a sušičov stlačeného vzduchu. Zabezpečujeme tiež opravu opravy a servis generátorov dusíka a kyslíka, klimatizácii, chladiarenských zariadení, tepelných čerpadiel, filtrov, chillerov a všetkých zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Zameriavame sa aj na príslušenstvo. Klientom vieme dodať protihlukové kryty pre kompresory, dúchadlá, kompresorové a chladiace stanice.

Čítajte viac...

Informácie o našej spoločnosti

Generátory dusíku a kyslíkuSpoločnosť COMPRESSED GAS s.r.o. vznikla v roku 2007. Pri jej zrode stáli dvaja zakladatelia, ktorí do firmy priniesli bohaté 12-ročné skúsenosti v oblasti predaja a servisu techniky na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Vďaka profesionálnemu prístupu naša spoločnosť rýchlo rástla. Stali sme sa spoľahlivým partnerom mnohých zákazníkov, a keďže sme im vždy vychádzali v ústrety, naše činnosti sa neustále rozširovali. V roku 2009 sme otvorili veľkosklad a e-shop. V roku 2013 sme už mali vlastné firemné priestory.

Čítajte viac...

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie