Generátor dusíka NITROGEN 15C

Rozmery (cm): 80 x 25 x 80

Hmotnosť (kg): 70

Požiadavky na napájanie: 110 – 240 VAC/50 Hz - 20 W

Prietok dusíka: až do 7,03 m3 / h v závislosti od tlaku stlačeného vzduchu a požadovanej čistoty dusíka

Čistota dusíka: od 95 % až do 99,999 %

Tlak stlačeného vzduchu: od 6,5 až do 10 bar(g)

Tlak dusíka: do 9 bar(g)

Generátor dusíka NITROGEN 15C

Konštrukčné usporiadanie NitroGEN - malé skriňové modely:

Nejmenšie modely zo série Nitrogen sú dodávané v skriňovom prevedení a dosahujú výrobné kapacity dusíka rádovo od 0,1 až po 5 Nm3 / h v závislosti na čistote dusíka. Aj napriek svojej malej veľkosti sú tieto generátory plnohodnotnými zdrojmi dusíka určenými či už pre malé aplikácie alebo ako individuálne zdroje dusíka pre jednotlivé výrobné zariadenia. Výrobu dusíka zaisťujú vysoko kvalitné molekulárnej sita umiestnená v dvoch bežných zásobníkoch bez výhod plochých veží. Použitie značkového PLC Omron a špičkových ventilov SMC, rovnako ako integrované sekundárne filtre a regulačné prvky robí z malých modelov generátorov Nitrogen spoľahlivý zdroj dusíka pre všetky menšie aplikácie.

Hlavné benefity generátorov NitroGEN

Nízký vzduchový faktor = nízka spotreba vzduchu

Na generátoroch Nitrogen sú použité výhradne excelentné molekulárnej sita, ktoré zabezpečujú čo najefektívnejšie separáciu dusíka. Pri čistote 99,99% je na výrobu 1 Nm3 dusíka potrebné iba 4,45Nm3 stlačeného vzduchu. Tento údaj priamo súvisí s výrobnou cenou dusíka a ovplyvňuje výrazne prevádzkové náklady počas užívania generátoru.

Úspora na inštaláciu s veľkými modely

Modely generátorov Nitrogen nie sú akokoľvek obmedzené výrobnou kapacitou. Nie je preto potrebné inštalovať niekoľko menších generátorov, ale iba jedno väčšie zariadenia. Generátory o výkonoch rádovo nad 50 Nm3 / h sú navyše konštruované ako individuálne výkonové modely a sú vyrobené presne "na mieru" požadovanú spotrebu dusíku.

Zníženie prevádzkových nákladov až o 20%

Vďaka kondenzačnej sušičce Molekulární sitá použitá na generátoroch Nitrogen sú extrémne odolná a umožňujú použiť stlačený vzduch zbavený vlhkosti na úroveň tlakového rosného bodu +3 ° C bežnou kondenzačný sušičkou namiesto požiadavke na adsorpčné sušičku. Adsorpčná sušička je niekoľkonásobne drahšie ako kondenzačné a navyše spotrebuje bežne okolo 20% vstupného vzduchu na regeneráciu výrobných veží, čím rastú požiadavky na veľkosť kompresora a hlavne na cenu vyrábaného dusíku.

Záruka 10 rokov na výkon generátoru

Akoi jediní na trhu poskytujeme záruku 10 rokov na výkonnosť generátora a to vďaka kvalitnému molekulárnemu sitku a špeciálnej konštrukcii. Výrobné stĺpce sú vybavené plochými vekami, ktoré umožňujú pri výrobe molekulárne sito stlačiť tak, aby pri prevádzke nedochádzalo k odieraniu granúl sita, vzniku prázdnych miest a poklesu výkonu.

Úsporný VARIO PSA systém

Sysadvance ako prvá firma na trhu predstavila v roku 2015 úsporný systém VARIO PSA. Výroba dusíka generátorom závisí najmä od dvoch faktorov - prietoku vzduchu a času kontaktu vzduchu s molekulárnym sitom. Oba koeficienty sú na bežných PSA generátoroch pevne nastavené a v okamihu, keď je spotreba dusíka nižšia, dochádza k jeho výrobe s vyššou čistotou, čo vedie k zbytočnému rastu spotreby vzduchu. Nový systém VARIO PSA umožňuje variabilne meniť dodávané množstvo o príslušné čistote a ušetriť výrazne na spotrebe vzduchu v okamihoch, kedy je potrebné menej dusíku.

Minimální údržba

Údržba na generátoroch Nitrogen prakticky neexistuje. Všetky údržbárske úkony sú obmedzené na kontrolu čistoty, prietoku a tesnosti každých 6 mesiacov. Molekulárna sito je extrémne kvalitný a v spojení s konštrukciou výrobných stĺpcov s plochými vekami nedochádza k jeho úbytku a potrebe ho meniť či dopĺňať. Na generátoroch Nitrogen sú iba značkové ventily ASCO alebo SMC s životnosťou miliónov pracovných cyklov tj. okolo 10 rokov

 

Prospekt generátorov dusíka Sysadvance v PDF:

Generátory duska výroba dusíka

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie