Generátory kyslíka Sysadvance OXYGEN

Generátory kyslíka OXYGENOXYGEN - Rada robustných, spoľahlivých a modulárnych generátorov kyslíka založených na technológii tlakovej cyklickej adsorpcie (PSA - Pressure Swing Adsorption), ktorý využíva najmodernejšiu technológiu zeolitových molekulárnych sít.
Generátory SYSADVANCE vyrábajú kyslík s vysokou čistotou zo stlačeného vzduchu, čo umožňuje nepretržitú dostupnosť za veľmi konkurenčnú cenu v porovnaní s alternatívnym zásobovaním vysokotlakovými fľašami alebo kryogénnymi nádržami.

OXYGEN odstraňuje všetky nevýhody spojené s nákupom a prevádzkovaním vysokotlakových fliaš alebo kryogénnych nádrží, čo umožňuje stály zdroj kyslíka, s minimálnymi požiadavkami na spotrebu elektrickej energie a údržbu.

Generátor dusíka OXYGEN je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko nainštalovať v akomkoľvek vnútornom zariadení, vyžadujúcim iba pripojenie stlačeného vzduchu a pripojenie k elektrickej energií.

S čistotou až 95% O2 môže byť OXYGEN pripojený k externej akumulačnej nádobe, čo umožňuje uchovávanie kyslíka podľa potrieb každej aplikácie.
Modulárna filozofia generátorov SYSADVANCE OXYGEN umožňuje inštaláciu viacerých paralelných jednotiek.


Vlastnosti

  • Tlak kyslíka až do 5 bar
  • LCD displej

Voliteľné príslušenstvo

  • Vzduchový kompresor s príslušenstvom (chladiaci sušič t.r.b. +3°C, filtre, odlučovač oleja z kondenzátu, vzdušník)
  • Vysokotlakový booster na dotláčanie kyslíka na tlak do 300 bar
  • Snímač čistoty kyslíka v generátore OXYGEN
  • Monitorovanie prostredníctvom GSM / LAN v generátore kyslíka
  • Tlakové fľaše do 200 bar
  • Plniaca lišta pre tlakové fľaše

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie