Informácie o výrobcovi SYSADVANCE Engineering Systems S.A.

SYSADVANCE Engineering Systems S.A. začala svoju činnosť v roku 2002 ako spin-off spoločnosť z univerzitného výskumného a vývojového laboratória s viac ako 40 ročnými skúsenosťami v technológii separácie plynov. Dnes vyvíjame a vyrábame lokálnu výrobu a čistenie plynu, ako aj integrované riešenia pre stlačený vzduch a technické plyny.

Informácie o výrobcovi SYSADVANCE Engineering Systems S.A.

Produktové portfólio SYSADVANCE pozostáva z generátorov dusíka, generátorov kyslíka, vrátane generátorov kyslíka Medical Oxygen 93 a VSA, riešení na čistenie bioplynu, hélia, vodíka a SF6, ako aj širokého spektra prispôsobených inžinierskych riešení „na kľúč".

Úspech projektov SYSADVANCE je odrazom kvality a odhodlania našich vysoko špecializovaných ľudských zdrojov.

Dnes SYSADVANCE ponúka riešenia pre niekoľko priemyselných odvetví a odvetví, ako sú: chemický a farmaceutický priemysel, elektronické komponenty, odlievanie hliníka, strojárstvo, laserové rezanie, automobilový priemysel, potraviny, víno, letectvo, námorná doprava, energetika, zdravotníctvo, ropa a plyn.

SYSADVANCE je dnes prítomná vo viac ako 40 krajinách a prináša solídny rast v dôsledku stratégie zameranej na vytváranie hodnoty pre našich klientov, ktorá je založená na špičkovej technológii, kvalite a spoľahlivosti našich výrobkov, ako aj na neustálej inovácii.

Prihlásenie