Obchodná politika SYSADVANCE

Od svojho založenia si SYSADVANCE udržiava stabilný a nepretržitý rast založený na pôvodných hodnotách: technológia, inovácia a kvalita.

Obchodná politika SYSADVANCE

Verím, že náš úspech je dôsledkom pozornosti venovanej potrebám našich klientov, prispôsobenia našej ponuky týmto potrebám a vždy prekračujúcim ich očakávania. Náš úspech je tiež dôsledkom kvality našich ľudských zdrojov, ich spôsobilosti, odhodlania, zamerania a dynamiky, v neustálom hľadaní zlepšenia produktov a služieb SYSADVANCE. Neustále úsilie a investície do výskumu a vývoja nám umožnili rýchlo expandovať do nových oblastí podnikania, kde naše aplikované technologické riešenia predstavujú pre našich klientov nesporné „hodnoty za peniaze".

Naše prísne inštitucionálne postavenie a záväzok k spoľahlivosti a kvalite sa odráža na viac ako 2800 nainštalovaných jednotkách a systémoch, v rozsiahlom portfóliu vybraných klientov a udržal naše priemerné miery rastu 30%.

Pri pohľade na budúcnosť si kladieme za cieľ udržať si vedúce postavenie v oblasti technológií v rôznych odvetviach, v ktorých pôsobíme, ako aj naďalej uznávať naše základné hodnoty - dôvera, prísnosť a obchodná etika - hodnoty, ktoré sa vždy považujú za prvoradý dôvod náš rast.

JOSÉ VALE MACHADO | Výkonný riaditeľ

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie