Politika kvality SYSADVANCE generátorov dusíka a kyslíka

SYSADVANCE - Sistemas de Engenharia S.A., navrhuje, vyrába a uvádza na trh generátory kyslíka, kyslíka a VSA, kyslíka, medicínskeho kyslíka93% generátory a systémy na výrobu vzduchu a lekárskeho vákua, ako aj na systémy na čistenie bioplynu, hélia, vodíka a SF6. SYSADVANCE poskytuje aj technickú pomoc a vývoj inžinierskych projektov zameraných na potreby každého klienta.

MISIA: vývoj inžinierskych riešení a inovatívnych technológií zameraných na procesy našich klientov so zameraním na znižovanie ich prevádzkových nákladov.

Rada SYSADVANCE považuje MANAŽMENT KVALITY za kritický faktor úspechu a angažuje sa v udržiavaní najvyššej úrovne výkonu a kvality svojich produktov vo svojich hlavných obchodných oblastiach - priemyselný, lekársky a energetický - so solídnym záväzkom zlepšovať systém riadenia kvality, definovaný podľa podľa požiadaviek EN ISO 9001: 2015 a EN ISO 13485: 2016, ako aj smernice 93/42 / EHS (zdravotnícke pomôcky) a Európskeho liekopisu.

Systém manažérstva kvality je strategická možnosť, ktorá umožňuje konsolidáciu všetkých procesov a organizačnej štruktúry a slúži ako katalyzátor rozvoja spoločnosti vytváraním hodnoty pre všetkých zainteresovaných strán - zamestnancov, zákazníkov, akcionárov a dodávateľov - na základe motivácie a začlenenia tieto záväzky:

• Dodržiavanie regulačných, právnych a zákonných požiadaviek, ktoré sa vzťahujú na vašu oblasť činnosti, výrobky a služby.
• Podporovať neustále zlepšovanie procesov a efektívnosti systému manažérstva kvality, stanovovanie a preskúmanie ukazovateľov, cieľov a cieľov pre rôzne oblasti činnosti.
• Podporovať neustále zlepšovanie svojich výrobkov, technológií, systémov a služieb, zabezpečujúce neustále zlepšovanie účinnosti, spoľahlivosti, bezpečnosti a kvality s osobitným dôrazom na lekárske systémy (EN ISO 13485: 2016).
• Zvyšovanie informovanosti zamestnancov o aspektoch súvisiacich s ich činnosťami a funkciami, ich motivácia tak, aby ich správanie na pracovisku odrážalo zásady prijatého systému manažérstva kvality s cieľom zvýšiť produktivitu a kvalitu poskytovaných produktov a služieb.

Politika kvality sa oznamuje všetkým zamestnancom a uverejňuje sa na webovej stránke SYSADVANCE a pravidelne sa kontroluje.

José Vale Machado, PhD CEO

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie