Aké su požiadavky na inštaláciu generátorov dusíka a kyslíka?

Naše systémy sú vhodné pre vnútornú aj vonkajšiu inštaláciu. Ak jednotku umiestnite vonku, musí byť zakrytá prístreškom. Ochrana pred dažďom je nevyhnutnosťou! Ak ho umiestnite dovnútra, potrebujete správnu cirkuláciu vzduchu na chladenie kompresora a prívod vzduchu a výfuk pre generátor kompresora aj generátor PSA musí mať potrubie von. Neexistujú žiadne špeciálne požiadavky na podlahu a môžu byť umiestnené na podlahe obchodu.

Miestne podmienky v mieste inštalácie sú veľmi dôležité pre výkon generátora PSA

Teplota: má výrazný vplyv na výkon kompresora a sušiča. Okolitý stav vstupného vzduchu do vzduchového kompresora ovplyvňuje čistú hmotnosť finálneho dodávaného stlačeného vzduchu do systému. Zvýšenie teploty okolitého vzduchu znižuje účinnosť vzduchových kompresorov a sušičiek vzduchu. Na udržanie teploty nasávaného vzduchu v rámci konštrukcie je potrebné správne vetranie a vedenie „miestnosti kompresora"
technické údaje.

Nadmorská výška: Vždy sa musí brať ohľad na nadmorskú výšku, v ktorej je nainštalovaný kompresor. Keď sa nadmorská výška zvyšuje, váha zemskej atmosféry je menšia a kompresor bude potrebovať viac energie na čerpanie rovnakého množstva plynu, pretože pozitívny sací tlak klesol kvôli nadmorskej výške. Ak máte vysokú nadmorskú výšku, musíte kompresor nadmerne zväčšiť.

Vlhkosť: Vlhkosť nemá taký dramatický vplyv ako stúpanie v nadmorskej výške a teplote. Je však potrebné brať do úvahy extrémy.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie